Nasıl Çalışır

TeqPay, yerel ve globaldeki ödeme yöntemleriyle partnerlikler kurarak; hem kartlı, hem de alternatif ödeme yöntemlerini bir araya getiren Türkiye’nin ilk ve tek ortak ödeme platformudur

Ödeme yöntemi tercihinizi tek bir
entegrasyon ile sınırsızlaştırıyoruz!

Sunum

Tek Entegrasyon!

TeqPay içerisinde yer alan ödeme yöntemlerinin tamamı, e-ticaret sitelerine tek entegrasyonla sunulur. Ödeme yöntemleri ile yapılması gereken karmaşık entegrasyon kurguları TeqPay tarafından tamamlanmıştır. E-ticaret sitesi, bu ödeme yöntemlerinin tamamını kullanıma hazır halde bulur.

Tek Operasyon!

E-ticaret sitesiniz iiçim tüm sanal poslar bir arada. Sunulacak yönetim paneli sayesinde, kullanıcı dilediği ödeme yöntemini tahsilata açıp kapamakta özgürdür. Yönetim panelinde ödeme yöntemleri özelinde indirim/özel fiyatlama belirlenebilir. Chargeback, iptal/iade, tahsilat takip/raporlama süreçleri tüm ödeme yöntemleri için tek panelden yönetilir

Sunum
Sunum

Tek Mutakabat!

200+ farklı ödeme yöntemi için ayrı ayrı finansal mutabakat yapılması maliyet ve zaman yönetimi açısından zor bir süreç oluşturmaktadır. TeqPay ile bu süreçlerin tamamı tek elden yönetilebilmektedir. Tahsilatlar BDDK lisanslı ödeme kuruluşu hesaplarında toplandıktan sonra, tek seferde toplu olarak üye iş yeri hesaplarına aktarılır.

Bizimle iletişime geçin

TeqPay'de yer alan ödeme yöntemleriyle ödeme almak ya da sorularınızı iletmek için bizimle bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi İsteyin